Ansatte

Våre ansatte

Anders Olsen (Automat)
Anders Olsen (Automat)
Trafikklærer
Underviser i B, TG, BAut
Telefon 909 81 909
E-post anders@haugaland-as.no
Lotte Jansen (Ølen)
Lotte Jansen (Ølen)
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut
Telefon 926 76 931
E-post lotte@haugaland-as.no
Torleif Vestre
Torleif Vestre
Daglig leder
Underviser i YDP, YDG
Telefon 959 89 812
E-post torleif.vestre@haugaland-as.no
Tina Barane
Tina Barane
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut, AM146
Telefon 991 61 620
E-post tina.barane@haugaland-as.no
Terje Hansen
Terje Hansen
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut
Telefon 906 67 035
E-post terje.hansen@haugaland-as.no
Sverre D Bårdsen
Sverre D Bårdsen
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM146, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, T, YDP, YDG
Telefon 905 25 619
E-post sverre.bardsen@haugaland-as.no
Siri Nereng - avd Rudshøgda
Siri Nereng - avd Rudshøgda
Kontormedarbeider
Underviser i Annet
Telefon 527 08 790
E-post post@haugaland-as.no
Nils-Martin Iversen
Nils-Martin Iversen
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut, T, T141, T148
Telefon 936 27 560
E-post nils-martin.iversen@haugaland-as.no
Mikal Østebøvik
Mikal Østebøvik
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut
Telefon 911 55 171
E-post mikal@haugaland-as.no
Jon Kjetil Kallekodt
Jon Kjetil Kallekodt
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut
Telefon 976 76 777
E-post post@haugaland-as.no
Andreas Jansen
Andreas Jansen
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM146, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, T, T141, T148, YSK, YDP, YDG
Telefon 934 91 957
E-post andreas@haugaland-as.no
Irene Hundhammer
Irene Hundhammer
Kontor / økonomi
Telefon 473 73 729
E-post irene.hundhammer@haugaland-as.no
Gunnar Sjursæther Salhus
Gunnar Sjursæther Salhus
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut, AM146
Telefon 412 08 160
E-post gunnar@haugaland-as.no
Georg Bakke
Georg Bakke
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM146, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, T, T141, T148, ADR, YDP, YDG
Telefon 959 89 840
E-post georg.bakke@haugaland-as.no
Geir Harald Sjurseth (Åkra)
Geir Harald Sjurseth (Åkra)
Trafikklærer
Underviser i B, TG, BAut
Telefon 970 65 692
E-post geir-harald@haugaland-as.no
Evy Tveit Oftedal
Evy Tveit Oftedal
Kontor / økonomi
Telefon 970 71 211
E-post evy.oftedal@haugaland-as.no
Bjarne Blom
Bjarne Blom
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, ADR, YDP, YDG
Telefon 902 27 955
E-post bjarne.blom@haugaland-as.no
Anne Askeland
Anne Askeland
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut
Telefon 992 37 043
E-post anne.askeland@haugaland-as.no
Vidar Tollaksen
Vidar Tollaksen
Trafikklærer
Underviser i B, TG, B96, BE, BAut, T
Telefon 970 30 645
E-post vidar@haugaland-as.no

Kommende aktiviteter

Messenger

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler her.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker Haugaland Transportskole AS. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Haugaland Transportskole AS kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn