Ansatte

Anders Olsen

Anders Olsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

909 81 909

anders@haugaland-as.no

Lotte Jansen (Ølen)

Lotte Jansen (Ølen)
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

926 76 931

lotte@haugaland-as.no

Torleif Vestre

Torleif Vestre
Daglig leder

Underviser i klasse
YDP, YDG

959 89 812

torleif.vestre@haugaland-as.no

Tina Barane

Tina Barane
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, AM146

991 61 620

tina.barane@haugaland-as.no

Terje Hansen

Terje Hansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

906 67 035

terje.hansen@haugaland-as.no

Sverre D Bårdsen

Sverre D Bårdsen
Faglig leder

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM146, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, T, YDP, YDG

905 25 619

sverre.bardsen@haugaland-as.no

Siri Nereng

Siri Nereng
Kontormedarbeider

Underviser i klasse
Annet

527 08 790

post@haugaland-as.no

Nils-Martin Iversen

Nils-Martin Iversen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, T, T141, T148

936 27 560

nils-martin.iversen@haugaland-as.no

Mikal Østebøvik

Mikal Østebøvik
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

911 55 171

mikal@haugaland-as.no

Jon Kjetil Kallekodt

Jon Kjetil Kallekodt
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

976 76 777

post@haugaland-as.no

Andreas Jansen

Andreas Jansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM146, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, T, T141, T148, YSK, YDP, YDG

934 91 957

andreas@haugaland-as.no

Irene Hundhammer

Irene Hundhammer
Kontor / økonomi

473 73 729

irene.hundhammer@haugaland-as.no

Gunnar Sjursæther Salhus

Gunnar Sjursæther Salhus
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM146

412 08 160

gunnar@haugaland-as.no

Georg Bakke

Georg Bakke
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM146, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, T, T141, T148, ADR, YDP, YDG

959 89 840

georg.bakke@haugaland-as.no

Geir Harald Sjurseth (Åkra)

Geir Harald Sjurseth (Åkra)
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

970 65 692

geir-harald@haugaland-as.no

Evy Tveit Oftedal

Evy Tveit Oftedal
Kontor / økonomi

970 71 211

evy.oftedal@haugaland-as.no

Bjarne Blom

Bjarne Blom
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, ADR, YDP, YDG

902 27 955

bjarne.blom@haugaland-as.no

Anne Askeland

Anne Askeland
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

992 37 043

anne.askeland@haugaland-as.no

Vidar Tollaksen

Vidar Tollaksen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, T, T141, T148

970 30 645

vidar@haugaland-as.no

Kommende kurs

4.1.1 Bilkjøringens risiko (B)

24. nov / Trafikkskolen i Ølen / 1.200 kr

4.1.4 Refleksjon og oppsummering (B)

24. nov / Trafikkskolen i Hgsd, husk logg / 1.200 kr

4.1.1 Bilkjøringens risiko (B)

24. nov / Kvitsøygt.1, Haugesund / 1.200 kr

Trafikant i Mørket (TG)

25. nov / Vårt kontor på Åkra Husk varme klær / 2.000 kr

Ta kontakt

Messenger

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker haugaland-transportskole.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Haugaland Transportskole AS kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn